Hakkımızda

The North Hotel Ailesi olarak evrensel ilkeler doğrultusunda iş ortaklarımıza, misafirlerimize ve çalışanlarımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getirmeyi başardık.

Bu vizyon ışığında profesyonel hayatın sorumluluklarını yerine getirerek katılımcı, adil ve demokratik bir yönetime , ayrıca kurumsallaşmanın gerekliliğini kavramış bir yönetime sahibiz.

OTEL TANIMI
Tarihi doğası ve kültürüyle dört mevsim ,12 ay yaşanabilecek bir turizm şehridir Trabzon. Havaalanına 2 km , şehir merkezine 3km, Forum Alışveriş Merkezine 800 metre mesafede ,merkezi konumda bulunan The North Hotel  Karadeniz Teknik Üniversitesi’nin tam karşısında yer almaktadır.

The North Hotel özel konumuyla ,ulaşım avantajlarıyla Turizm ve İş dünyasında önemli bir yere sahiptir. 5 katlı otelimizde 4 adet Junier Suit,10 adet Deluxe Oda ,9 adet Standart Oda ,100 kişilik Ocakbaşı restaurant ,100 kişilik bar ve 50 kişilik Snack house ile iş ve gezi seyahatleriniz için vazgeçilmez konaklama merkezi halindedir.

VİZYONUMUZ
Turizm ve Konaklama sektöründe kaliteli ,sürekli ve mutlak misafir memnuniyeti odaklı gelişimi sürdürmek.

MİSYONUMUZ
Sektörümüzde günümüzün getirdiği yeniliklere süratle adapte olarak kendimizi geliştirerek misafir-lerimizin tüm ihtiyaçlarına yüksek kalitede cevap vermek.

 
info@thenorthtrabzon.com
Kalkınma Mahallesi 130 Nolu Sokak No :3 Ortahisar / TRABZON / TÜRKİYE
Facebook Twitter Instagram English Arabic